İLAN PANOSU

SİTEDE Kİ BÜTÜN ÜRÜNLERİ HEDİYELERİ VE FİYATLARI İLE BİRLİKTE KATALOĞLARDABULABİLİRSİNİZBlog Arşivi

MUTFAK - BANYO

Aelga 4'lü Cam Saklama Kabı

Siyah dış yüzeyi ve kar tanesi desenleriyle mutfağınızda çok şık bir görüntü oluşturur.Kuru gıdalar, çay, kahve, şeker ve benzeri ürünlerin saklanması için idealdir.


Aelga 4lü Saklama Kabı cam malzemeden üretilmiştir.

FİYATI :50TLAelga Cam Tuzluk Biberlik


Siyah dış yüzeyi ve kar tanesi desenleriyle mutfağınızda çok şık bir görüntü oluşturur. 2 parçadan oluşan bu set mutfağınızı düzenlemek için idealdir.


Aelga Tuzluk Biberlik cam malzemeden üretilmiştir.

FİYATI :22TL


Cam Demlik

Siyah çay ve bitki çaylarını demlemek için kullanabilirsiniz. Sıcak ve soğuk kullanıma uygundur. Mikrodalga fırında kullanılabilir. Hassastır, kolayca kırılabilir. Doğrudan ateşle temas ettirilmemelidir. Elde yıkamanız önerilir.


FİYATI :60TL


Citron 6lı Kahvaltı Seti


FİYATI :30TL
Kullanımı kolay ve pratiktir. Fazla yer kaplamaz. Gövdesinde yer alan üç farklı yüzeyi ile havuç, salatalık, peynir, çikolata ve benzeri gıdaları rendeleyebilirsiniz.


FİYATI :15TL


Kek, pasta, kurabiye gibi gıdalarınızı uzun süre taze olarak saklamanızı sağlar.


FİYATI : 20TL


Birbirinden güzel ve farklı şekillerle enfes kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. Misafirlerinizkurabiyelerinize hayran kalacak.


FİYATI : 7TL


Citron Mor Salata Kurutucu


Salata ve diğer sebzelerinizi buzdolabına kaldırmadan önce tamamen kurutarak buz kristallerinin oluşumunu önler ve uzun süre tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz.


Yıkadığınız sebzeleri salata kurutucunun içine yerleştirdikten sonra üzerinde bulunan çevirme kolunu 1-2 dakika çevirmeniz yeterlidir.

FİYATI : 21TLCitron Saklama Kapları 4lü Set


Hem mikrodalgada , hemde derindodurucuda rahatlıkla kullanılabilir. İçerisinde her türlü gıda maddesini saklayabilirsiniz.

FİYATI :20TL


Citron Saklama Kapları - 3lü Set


Kuru bakliyat, baharat, şeker, tuz gibi gıdaların saklanması için idealdir.

FİYATI : 30TL.